درباره سبحان

  درباره سجاده فرش سبحان

شركت سجاده فرش سبحان از همان ابتدای فعاليت خود ، به طور تخصصی بر روی طراحی،تولید و اجرای فرش سجاده در كيفيتي متمايز و سازگار با معماری و فضای داخلی مکانهای روحانی همچون مساجد ، مصلی ها و نمازخانه ها و ... شروع به فعالیت کرد.
 امروزه از شهر کاشان به عنوان پایتخت فرش ماشینی ایران یاد می شود،در همین راستا شرکت سجاده فرش سبحان مفتخر است با بهره گیری از زبده ترین نیروهای کاری و مجهزترین دستگاههای بافندگی نظیر وان د ویل بلژیک و شونهر آلمان ، سهمی در مفروش نمودن مساجد در سراسر کشور دارد.
از دیگر افتخارات سجاده فرش سبحان ، صداقت در" ارائه اطلاعات درست" به هموطنان عزیز میباشد که سجاده فرش سبحان کلیه اطلاعات ارائه شده را تایید و تضمین می کند. کلیه محصولات تولیدی از نظر جنس و بافت به شرط آزمایش در آزمایشگاهای مجهز نساجی به هموطنان عزیز ارائه می شود.
به منظور سهولت و رفاه حال هموطنان، نیروهایی در نظر گرفته شده اند که نمونه سجاده فرش های بافته شده را به اقصی نقاط کشور عزیزمان حمل و به صورت حضوری از نظرات و پیشنهادات دوستان و هیئت امنا جویا می شوند.


برخی از خدمات سجاده فرش سبحان:


1- امکان بافت فرش سجاده ای با استفاده از ماشین آلات بافندگی 350 شانه ، 440 شانه ، 500 شانه ،700شانه،1000شانه با تکنولوژی بافت واندویل ، تکسیما و شونهر
2- برخورداری از 30 طرح فرش سجاده ای در 4 رنگ متمایز : سبز پسته ای، گردویی، زرشکی و لاکی .
3 - امکان بافت فرش سجاده با نقشه ها و رنگ بندی های ابداعی
4- تطبیق نوع بافت ، جنس، وزن و میزان خاب فرش سجاده بر اساس هزینه و یا بودجه پیشنهادی
5 – انجام کلیه امور تایید نمونه،متراژ،حمل و نصب با استفاده از مجرب ترین نصاب ها
امید است که محصولات سجاده فرش سبحان مورد قبول هموطنان گرامی واقع شود.


با تشکر